Linux Mint Türkiye Topluluğu tekrar açıldı

Daha önce kapandığı açıklanan Linux Mint Türkiye topluluğu yeni bir proje ekibiyle yeniden açıldı. Yeni proje ekibinin liderinin yaptığı açıklama şu şekilde


Gün içerisinde emanet aldığımız forumu bizden 4 dönem önce proje sorumlusu olan arkadaşımızın yardımları ile tekrar açtık. Eski üyelikleriniz ve şifreleriniz ile giriş yapabilir, şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum sayfasından yeni şifre isteyebilirsiniz.

Hosting sponsorumuz yine Ozkula İnternet Hizmetleri oldu. Ne yapsak hakkını ödeyemeyeceğimiz Ozkula İnternet Hizmetlerine teşekkür ederiz.

Linux Mint Türkiye kaldığı noktadan devam edecek. Bu süreçte ekibimize yeni ve deneyimli arkadaşları almaya çalışacağız. Ben bu işin altından kalkarım, benim onlardan neyim eksik diye düşünüyorsanız ekteki adreslerden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Linux Mint için güzel bir haberimiz var. Linux Mint Debian Edition çalışmaları hızla devam ediyor. Yakın gelecekte ana sürümün Linux Mint Debian Edition olacağından endişeniz olmasın. Sadece biraz olgunlaşmasını bekliyoruz. Bu olgunlaşmada kullanıcıların deneyimleri ve hata bildirimleri ile olacak. LMDE sürümlerini deneyerek ve hata bildirimi yaparak bu süreci hep birlikte hızlandırabiliriz. Özellikle bu konuda sizlerin desteğini bekliyoruz.

Can & Metin

Kaynaklar :

http://forum.linuxmint.org.tr/index.php?topic=7343.0

1 yorum

    • Ahmet on 30 Ağustos 2013 at 19:06
    • Cevapla

    Haber hatalı forumdaki konuya tekrar bakarsanız iyi olur.
    http://forum.linuxmint.org.tr/index.php?topic=7343.0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.