Hakkımızda

www.linuxisletimsistemleri.com : Türkiye’de Linux ve özgür yazılıma gönül vermiş; bilgi,ve deneyim paylaşımları ile Linux kullanımını arttırmayı hedefleyen bir topluluktur.

Gelin hep birlikte hem birey olarak kendimizi geliştirelim, hem de ülkemize toplumsal yarar sağlayarak kalkınmasına katkıda bulunalım.

Birlikten güç doğar; siz değerli Linux kullanıcıları ve Linux severler bilgi ve tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşarak Linux kullanımını arttırma hedefimize destek olunuz.

Bilgi ve tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşmak, sitemizde yazılarınızı makalelerinizi yayınlamak istiyorsanız  (linuxisletimsistemleri@yandex.com) adresinden veya aşağıdaki iletişim formu ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

[contact-form-7 id=”1630″ title=”Contact form 1″]

iletişim

1 yorum

  1. asim

    Merhaba web sitenizi çok ama çok beğendim sağ olunuz linux,a yeni başlayanlar için mukembel bir kaynak emeginize sağlık tesekkur ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>